FOTOGRAFICKÁ AGENTURA
NAKLADATELSTVÍ
VYDAVATELSTVÍ
DTP A GRAFICKÉ STUDIO 
Obcím, městům, mikroregionům, krajům
 


Krajským, městským a obecním úřadům i mikroregionům nabízíme zhotovení obrazových publikací, knih, brožur, prospektů, pohlednic, leporel malých i pohlednicových a jiných propagačních či provozních materiálů (dopisních papírů, formulářů atd.).

Můžeme také nabídnout profesionální fotografie vašeho kraje, města či vesnice, a to jak běžné, tak i letecké. Pro posouzení kvality přejděte prosím na stránku fotografie.

Chcete-li nás kontaktovat, vyplňte prosím a odešlete tento formulář. Co nejdříve se s vámi spojíme. Děkujeme.

 

Knihy, brožury, obrazové publikace

Pražské Jezulátko   –   Rezidence Lány   –   Králíky

Vydáme jakoukoli textovou nebo obrazovou publikaci o vaší obci, městě, kraji či mikroregionu – váš text jazykově i stylisticky zredigujeme, profesionální fotografie dodáme dle vašich požadavků nebo, máte-li vlastní kvalitní diapozitivy nebo digitální fotografie, použijeme snímky z vašeho archívu.

Můžeme též redakčně zpracovat vaši kroniku, zachycující dějiny města či obce, doplnit ji současnými fotografiemi i dobovými snímky a vydat ji pro vaše potřeby v podobě malonákladové brožury či jako reprezentativní vázanou publikaci na křídovém papíře.

Kniha dostane vlastní číslo ISBN a povinné výtisky budou rozeslány všem oprávněným knihovnám. 

Zpět na začátek strany

 

Prospekty

Nafotografujeme nejvýznamnější památky a pozoruhodnosti z vašeho okolí či celého regionu, přeložíme texty do cizích jazyků, graficky zpracujeme a vytiskneme prospekty nejrůznějších formátů (třídílné, šestidílné, i netradiční formáty) pro vaši propagaci na veletrzích, v cestovních kancelářích, informačních střediscích...

Zpět na začátek strany

 

Pohlednice

Jednoobrázkové i víceobrázkové pohlednice, blahopřání, kalendáříky formátu A7 atp. zhotovíme z vlastních nebo vámi dodaných diapozitivů nebo digitálních fotografií za příznivé ceny a v krátkých lhůtách.

Zpět na začátek strany

 

Leporela


  Plzeň


  Františkovy Lázně

Devítiobrázková leporela (po složení formát A7) jsou díky své cenové přístupnosti vhodným suvenýrem pro všechny kategorie turistů.

Zpět na začátek strany

 

Pohlednicová leporela


   Praha

Pohlednicová leporela (formátu A6) se šesti obrázky jsou na zadní straně opatřena adresním rastrem a texty v několika jazycích. 

Zpět na začátek strany