FOTOGRAFICKÁ AGENTURA
NAKLADATELSTVÍ
VYDAVATELSTVÍ
DTP A GRAFICKÉ STUDIO 
Fotografie
 


Fotografická agentura ArchArt zhotovuje pro své zákazníky fotografie na zakázku, reprodukční práva poskytujeme i na fotografie z našeho bohatého archivu.

 

Fotografie na zakázku

Specializujeme se na profesionální fotografie běžné i průmyslové architektury a snímky z oboru interiérového designu – prvotřídní kvalitu snímků zajišťuje snímání nejmodernější digitální technikou, případně velkoformátovým přístrojem na svitkový nebo plochý diapozitivní film až do formátu 4x5 palců.

Rovněž Vám nabízíme zhotovení fotografií pro jakoukoli reklamní či propagační potřebu, ateliérové snímky produktů Vaší firmy ve vlastním studiu v Praze 9, oficiální nebo reportážní portréty členů správních rad či představenstev pro použití například ve výročních zprávách, letecké snímky atd. Jsme připraveni vyhovět i náročným zájemcům o reportážní zachycení určitých témat. Umělci, sběratelé, muzea či antikváři mohou využít našich zkušeností při zhotovování reprodukcí uměleckých děl a sbírkových předmětů.

Zpět na začátek strany

 

Fotografie z archivu

V našem bohatém, neustále doplňovaném a aktualizovaném místopisném a krajinářském archivu lze najít řadu snímků měst, obcí, kostelů a chrámů, hradů, zámků, přírodních scenérií, krajinných detailů, záběrů flóry i fauny (ze zoo), ale i soubory fotografií na nejrůznější témata, například staré hasičské stříkačky, lidové betlémy ze všech nejdůležitějších českých oblastí betlémářské tvorby atd.

Kromě vlastní produkce zastupujeme také další fotografy a ve spolupráci s nimi jsme schopni Vám dodat fotografie prakticky ze všech oblastí Čech, Moravy i Slezska, ale rovněž ze zahraničí. Velmi kvalitně je v našem archívu zastoupen například Londýn. Zavítejte prosím také na stránku nazvanou Barvy města reprezentující volnou tvorbu Lubomíra Synka, autora všech na této webové stránce zastoupených fotografií, člena Asociace fotografů.

Fotografie mohou být na přání dodány v digitální podobě na magnetickém médiu, kompaktním disku nebo po síti.

V případě zájmu o naše služby vyplňte prosím tento formulář nebo zašlete zprávu elektronickou poštou. Děkujeme.

Několik ukázek od každého žánru či tématu můžete zhlédnout, kliknete-li na obrázek pod odpovídajícím názvem.

Na Internetu samozřejmě nelze předvést celý archiv či alespoň ukázat jeho rozmanitost v celé šíři, proto prosím zavolejte či napište, obratem se s Vámi spojíme a zodpovíme jakékoli dotazy.

Zpět na začátek strany

 

Klikněte prosím na obrázek u příslušné kategorie:

Architektura, interiéry
Města, obce
Krajina, příroda
Hrady, zámky
Letecká fotografie
Flóra a fauna
Hasičská technika
Portréty
Reportáž
Umělecká díla
Lidové betlémy
Barvy města

Upozornění: Fotografie jsou autorskými díly ve smyslu autorského zákona a jakékoli jejich užití bez uzavření příslušné smlouvy s jejich autorem či agenturou, která jej zastupuje, je nezákonné a podléhá sankcím. Máte-li zájem o použití snímků, které na našich stránkách najdete, kontaktujte nás prosím elektronickou či obyčejnou poštou, telefonicky nebo faxem – velmi rádi Vám poskytneme obrazové soubory ve formátu JPEG nebo TIFF, případně originální diapozitivy.

Vyplníte-li a odešlete tento formulář, spojíme se s Vámi co nejdříve, abychom mohli společně konkretizovat Vaše požadavky a navrhnout takové vizuální, fotografické řešení, které bude Vašim potřebám vyhovovat co nejlépe.

Zpět na začátek strany