FOTOGRAFICKÁ AGENTURA
NAKLADATELSTVÍ
VYDAVATELSTVÍ
DTP A GRAFICKÉ STUDIO 
Dětem a jejich rodičům, mateřským a základním školám
 


Objednávkový formulář našich knížek najdete zde.

Vydáváme knížky, které se ve svém oboru staly bestsellery.

Z logopedických knížek jsou to Říkáme si s dětmi a Hlasy a hlásky, přiřadit k nim můžeme také zpěvník Pramínek. K prvnímu čtení jsou vhodné knížky ABCD, kočka přede a Čí jsou písmena, problematice leváctví se věnuje publikace Záhady levorukosti. Knížky Františka Synka určené dětem doprovodila krásnými obrázky malířka a ilustrátorka Jolanta Lysková.

Bližší informace o autorovi, který v roce 2017 obdržel stříbrnou pamětní medaili Senátu ČR za zásluhy o českou speciální pedagogiku a logopedii, najdete zde.

Tato velmi oblíbená knížka vyšla již v pátém, rozšířeném a přepracovaném vydání, tentokrát v praktickém kapesním formátu, v tuhé vazbě a s laminovanou obálkou. Podrobnosti zde.

Již čtvrté vydání osvědčené knížky zkušeného logopeda a pedagoga Františka Synka Hlasy a hlásky – Rozvíjení a výchova řeči jsme vydali v pevné vazbě s matným laminem, takže je lépe přizpůsobena dlouhodobé práci s dětmi. Podrobnosti zde.

Zkušená učitelka a ředitelka mateřské školy paní Jana Strnadová vydala v našem nakladatelství zpěvník Pramínek s písničkami s klavírním doprovodem, jejichž texty lze využít i k začleňování obtížnějších hlásek do dětské mluvy. Podrobnosti zde.

Tato knížka slouží k přípravě dětí na ovládnutí dovednosti čtení, seznamuje je se základy literního poznání. Bez znalosti písmen se totiž nelze naučit správně a dobře číst. Podrobnosti zde.

Děti by měly do školy přicházet dobře připravené pro školní vzdělávání, především na ovládnutí čtení. Kniha Čí jsou písmena jim pomůže orientovat se v abecedě velkých písmen. Podrobnosti zde.

Je leváctví výhoda, nebo handicap? Proč dosahují leváci lepších výsledků než vrození praváci? Kolik existuje na světě levorukých? Dospělo by lidstvo k podobným kulturním, společenským i hospodářským cílům i v případě, že by byla nastolena nadvláda kultu levorukých? Je vůbec nezbytná nadvláda jedné ruky? Máte strach z levorukých projevů vašich dětí? Podrobnosti zde.

Zpět na začátek strany

 
 

 

 

 
František Synek: Říkáme si s dětmi - Logopedické hříčky František Synek: Říkáme si s dětmi - Logopedické hříčky František Synek: Hlasy a hlásky - Rozvíjení a výchova řeči František Synek: Hlasy a hlásky - Rozvíjení a výchova řeči Jana Strnadová: Pramínek – Všelijaké písničky pro kluky a holčičky Jana Strnadová: Pramínek – Všelijaké písničky pro kluky a holčičky Jana Strnadová: Pramínek – Všelijaké písničky pro kluky a holčičky František Synek: ABCD, kočka přede František Synek: ABCD, kočka přede František Synek: Čí jsou písmena František Synek: Čí jsou písmena František Synek: Záhady levorukosti František Synek: Záhady levorukosti