FOTOGRAFICKÁ AGENTURA
NAKLADATELSTVÍ
VYDAVATELSTVÍ
DTP A GRAFICKÉ STUDIO 
Pramínek
 


Objednávkový formulář našich knížek najdete zde.

Tento zpěvník v klasickém notovém formátu A4 obsahuje 25 originálních písniček, které autorka zkomponovala na základě své dlouholeté pedagogické činnosti na mateřské škole a s úspěchem používala při práci s dětmi. Skladby doprovodily barevnými ilustracemi samy děti z MŠ Tupolevova v Praze – Letňanech.

Je určen nejen učitelkám mateřských a prvního stupně základních škol, které jsou zběhlé v hraní na klavír, ale i rodičům, kteří dokáží vyťukat melodii třeba jen jedním prstem, nebo ji zabrnkat na kytaru či zahrát na zobcovou flétnu. Texty lze ovšem používat také zcela samostatně jako říkanky, mnohé z nich se zároveň hodí k logopedickému procvičování některých hlásek.

Autorka v předmluvě píše: „Můj zpěvník není metodickou předlohou, ale zdrojem inspirace a zpestřením hudebních chvilek, jejichž základem jsou jistě písně národní. Písničky jsou ověřené praxí.“ A přidává citát Antonína Dvořáka: „Hudbě může rozumět jen ten, kdo ji sám provozuje. Třeba neuměle, ale s láskou, s láskou...“

V Praze můžete tento zpěvník zakoupit například v knihkupectví Portál v Jindřišské ulici nebo v prodejně na Pedagogické fakultě UK v ulici M. D. Rettigové, prodává jej také Knihkupectví Oty Pavla v Berouně.

Objednat

Zpět na začátek strany                                      Zpět na přehled knih